Koszyk

Aktywne filtry

Ekologiczne kosmetyki naturalne

Kosmetyki naturalne, to kosmetyki, do których produkcji używa się produktów pochodzenia roślinnego lub mineralnego. Ich składniki są naturalne, a pozyskuje się je w procesach suszenia, destylacji, ekstrakcji i tłoczenia. Muszą one również spełniać określone, surowe normy. Dla przykładu; wyciągi roślinne, które są stosowane w recepturze, muszą pochodzić z nadzorowanych plantacji. Kontrola tych plantacji rozpoczyna się w momencie odpowiedniego przygotowania gleby. Minimalna zawartość naturalnych składników musi wynosić 95%. Możemy mieć zatem pewność, że naturalne kosmetyki są bezpieczne. Ich skuteczność oparta jest na działaniu wyselekcjonowanych komponentów, których jakość potwierdzają liczne certyfikaty.

Kosmetyki naturalne - szeroki asortyment

Ekologiczne kosmetyki cieszą się coraz większą popularnością. Coraz częściej zwracamy uwagę na naturalne pochodzenie składników produktów, których jesteśmy użytkownikami. Robimy to nie tylko ze względu na ochronę środowiska (redukcja syntetycznych składników i zagrożeń związanych z ich produkcją), ale również dla zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowego wyglądu naszej skóry i naszego ciała. Stosowanie naturalnych składników ogranicza bowiem ryzyko wystąpienia negatywnych reakcji na daną składową kosmetyku.

Pielęgnacja ciała

Aby jak najdłużej cieszyć się zdrowym wyglądem naszej skóry, to nie możemy zapominać o jej systematycznej pielęgnacji. I mamy tutaj na myśli pielęgnację skóry całego ciała. Nie możemy bowiem zapominać, że tak, jak skóra naszej twarzy, również całe nasze skóra na innych częściach ciała się starzeje, traci swój zdrowy wygląd i kondycję. 

Kosmetyki naturalne, dzięki zawartym w nich składnikom, zapewnią odpowiednie nawilżenie skóry Twojego ciała, poprawią jej elastyczność i jędrność. Ich regularne stosowanie pozwoli odbudować uszkodzoną barierę hydrolipidową oraz pobudzić syntezę kolagenu.

Kosmetyki naturalne do ciała, które są dostępne w naszym sklepie to m.in.: balsamy do ciała, żele pod prysznic, specjalne preparaty do nawilżania i regeneracji skóry, a także produkty, których zadaniem jest również pielęgnacja dłoni i stóp.

Pielęgnacja twarzy

Jeśli zależy Ci  na właściwej, bezpiecznej pielęgnacji skóry twarzy i jednocześnie troszczysz się o nasze środowisko, to pielęgnacja twarzy przy użyciu ekologicznych preparatów jest rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Kosmetyki naturalne do twarzy  nie zawierają sztucznych barwników, parabenów czy substancji perfumowanych. Są bezpieczne, a przy tym niezwykle skuteczne. W naszej ofercie znajdziesz: kremy do twarzy, kremy pod oczy, preparaty do mycia twarzy, preparaty, których zadaniem jest także pielęgnacja ust, a także pasty do zębów. 

Pielęgnacja włosów

Obok pielęgnacji ciała i twarzy równie ważna jest odpowiednia pielęgnacja włosów. Tym bardziej, że ich kondycja słabnie z wiekiem. Na jej poziom ma również wpływ licznych, szkodliwych czynników zewnętrznych, których źródłem stał się rozwój cywilizacji. Dlatego warto stosować kosmetyki, które nie będą dodatkowym obciążeniem dla naszych włosów i skóry naszej głowy.

Asortyment naszego sklepu obejmuje wysokiej jakości kosmetyki naturalne przeznaczone do pielęgnacji włosów. Oferujemy m.in.: szampony do włosów oraz maski i wcierki do włosów. 

Ekologiczne, naturalne kosmetyki - Sklep internetowy

Z miłości do natury i piękna stworzyłyśmy ofertę, która jest odpowiedzią na potrzeby świadomych klientów, dla których jakość stosowanych preparatów oraz źródło ich pochodzenia ma kluczowe znaczenie. Łącząc zdobytą wiedzę i doświadczenie przygotowałyśmy szeroki zestaw naturalnych kosmetyków, które w bezpieczny i skuteczny sposób wpłyną na poprawę kondycji Twojej skóry.

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór ekologicznych kosmetyków naturalnych. Nasz asortyment obejmuje produkty przeznaczone dla kobiet, dla mężczyzn, jak również produkty dla dzieci. Artykuły, które znajdziecie na naszej stronie są specjalnie wyselekcjonowane, pochodzą tylko od sprawdzonych producentów.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny