Koszyk
Gabinet

Gabinet Terapii Naturalnych to miejsce stworzone z pasji do naturalnych metod terapeutycznych, które polepszą jakość Twojego życia.

Z ogromną chęcią zapraszamy Cię do naszego świata w Górze Kalwarii przepełnionego dobrą energią, zdrowiem, naturą i ludźmi, którzy zadbają o Ciebie. Przyjeżdżają do nas także klienci z Grójca, Konstanin-Jeziorna, Warszawy, Otwocka, Piaseczna i okolic.

Oferta Gabinetu

KOBIDO UP + TAPING   250zł

JAPOŃSKI LIFTINGUJĄCO-RELAKSUJĄCY, INTENSYWNY MASAŻ TWARZY, SZYI, DEKOLTU, KTÓRY ZDEJMUJE CI STRES Z TWARZY.SPODZIEWAJ SIĘ DRENAŻU LIMFATYCZNEGO,AKUPRESURY.NA PODTRZYMANIE EFEKTU OKLEJAMY TAŚMAMI (KINESIOTAPING).

KONCHOWANIE, ŚWIECOWANIE  120zł

USUNIĘCIE ZANIECZYSZCZEŃ, WOSKOWINY I BAKTERII. PRZYNOSI POZYTYWNE REZULTATY PRZY SZUMACH USZNYCH, ZAPALENIU ZATOK,UCHA, NAWRACAJĄCYCH INFEKCJACH. POPRAWIA SŁUCH I REGULUJE CIŚNIENIE ŚRÓDCZASZKOWE.

LOMI LOMI NUI   350zł

MASAŻ HAWAJSKI CAŁEGO CIAŁA, KTÓRY MA NA CELU POPRAWIĆ STAN FIZYCZNY I PSYCHICZNY. WYKONYWANY JEST CIEPŁYM OLEJEM. OBNIŻA NAPIĘCIE MIĘŚNI, A TAKŻE USUWA WEWNĘTRZNE BLOKADY.

MASAŻ TWARZY I BARKÓW  230zł

"STAROŻYTNA DROGA DO PIĘKNA”.  POBUDZENIE WSZYSTKICH OBSZARÓW W OKOLICACH TWARZY W CELU ZMNIEJSZENIA NAPIĘCIA MIĘŚNIOWEGO I POBUDZENIA KRĄŻENIA.ROZLUŹNIA CAŁY ORGANIZM.

BADANIE VEGA TEST + QUANTON  450zł

KOMPLEKSOWE BADANIE STANU ORGANIZMU, OBCIĄŻEŃ PATOGENNYCH: PASOŻYTÓW, BAKTERII, GRZYBÓW, PLEŚNI, PIERWOTNIAKÓW. METODA, KTÓRA ROZSZYFROWUJE SYGNAŁY TWOJEGO ORGANIZMU I ZAPEWNIA WSZYSTKO, CZEGO ON POTRZEBUJE.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny